Zasto nas hrvati mrze vise nego mi njih?

View previous topic View next topic Go down

Zasto nas hrvati mrze vise nego mi njih?

Post  Spirit on Thu Feb 21, 2008 4:18 am

Mislim da bi mi, s obzirom na sve šta se dogodilo, trebali da mrzimo Hrvate mnogo više nego oni nas. Pobili su stotine hiljada Srba u Jasenovcu, pobili i istjerali 300.000 Srba iz Krajine, klali nas kao piliće, a šta smo mi to njima toliko uradili? Ni približno ovome što su oni nama! A ipak, kad poredim naše i njihove forume, to je nebo i zemlja! Nedavno sam otišla na hrvatski forum čisto da vidim o čemu oni pišu. Ljudi, pa to je nevjerovatno šta pričaju o nama i koliko nas mrze, sve mi se skupilo u grlu kad sam videla koliko su zatrovani protiv nas! Odite na taj forum i samo pogledajte - užas! Šta to govori o njima, a šta o nama?

http://www.iskon.hr/

Spirit
Admin

Number of posts : 552
: Nis
Registration date : 2008-02-18

View user profile http://spiritworld.forumotion.com

Back to top Go down

Re: Zasto nas hrvati mrze vise nego mi njih?

Post  LudiPingvin on Thu Aug 28, 2008 12:07 am

Treba da uzmes u obzir da je internet ipak pun u glavnom klinaze koji pojma nemaju i koji ce se opametiti, ako bog da. Moja iskustva sa hrvatima uopste nisu takva. Bivsa je otisla tamo da studira i skroz fino prosla sa narodom u domu. Skroz su se fino druzili, i cak im je bio simpatican njen naglasak. Ja prilicno dugo na netu igram jedi academy i u klanu imam jednog hrvata i mi smo bas super .. ja njega pozdravljam sa 'bok' a on mene sa 'cao'.

Zar ne treba da banujes sebe sto si ovo uopste postavila? ^_^

LudiPingvin

Number of posts : 208
Registration date : 2008-08-27

View user profile

Back to top Go down

Post  Ensys (Igor) on Thu Aug 28, 2008 3:26 pm

SPIRIT, TEBI TREBA MALO HRVATSKE LJUBAVI I VIDEČEŠ DA NIJE SVE CRNO-BELO. JA SAM POLU HRVAT I MOGU DA TI POMOGNEM. Very Happy VERUJ MI DA I ONI I MI OVDE IMAMO ISTI BROJ IDIOTA. ISTINA JE DA SU U PROŠLOSTI UBIJALI ALI, TREBA DA ČITAŠ ISTORIJU I VIDEČEŠ DA IM IPAK NISMO MNOGO OSTALI DUŽNI. JEDNO JE SIGURNO I VAŽNO-APSOLUTNI MIR MORA DA DOĐE NA BALKAN, MI MORAMO DA SE USPOKOJIMO I OKRENEMO FUTURIZMU I KOMODITETU. NAJSREĆNIJI ČOVEK JE ONAJ KOJI ŽIVI ŽIVOT. A MI GA BALKANCI BAŠ NE ŽIVIMO I ZATO NISMO MNOGO SREĆNI. MI SMO ŽRTVE SOPSTVENE NARAVI I ISTORIJE!

Ensys (Igor)

Number of posts : 143
: Belgrade
Registration date : 2008-08-27

View user profile

Back to top Go down

Post  stryker on Fri Aug 29, 2008 12:14 am

ipak nemozes govoriti kako je ovde samo jedna strana kriva

stryker

Number of posts : 31
: Veliko Orasje
Registration date : 2008-08-24

View user profile http://www.freewebs.com/lovackipsi

Back to top Go down

Post  Spirit on Fri Aug 29, 2008 12:16 am

Ensys (Igor) wrote:SPIRIT, TEBI TREBA MALO HRVATSKE LJUBAVI I VIDEČEŠ DA NIJE SVE CRNO-BELO. JA SAM POLU HRVAT I MOGU DA TI POMOGNEM. Very Happy VERUJ MI DA I ONI I MI OVDE IMAMO ISTI BROJ IDIOTA. ISTINA JE DA SU U PROŠLOSTI UBIJALI ALI, TREBA DA ČITAŠ ISTORIJU I VIDEČEŠ DA IM IPAK NISMO MNOGO OSTALI DUŽNI. JEDNO JE SIGURNO I VAŽNO-APSOLUTNI MIR MORA DA DOĐE NA BALKAN, MI MORAMO DA SE USPOKOJIMO I OKRENEMO FUTURIZMU I KOMODITETU. NAJSREĆNIJI ČOVEK JE ONAJ KOJI ŽIVI ŽIVOT. A MI GA BALKANCI BAŠ NE ŽIVIMO I ZATO NISMO MNOGO SREĆNI. MI SMO ŽRTVE SOPSTVENE NARAVI I ISTORIJE!

Ti si cetvrt hrvat Very Happy A ovo oko "zrtve sopstvene naravi" se potpuno slazem sa tobom :3

Spirit
Admin

Back to top Go down

Post  Spirit on Fri Aug 29, 2008 12:19 am

LudiPingvin wrote:Treba da uzmes u obzir da je internet ipak pun u glavnom klinaze koji pojma nemaju i koji ce se opametiti, ako bog da. Moja iskustva sa hrvatima uopste nisu takva. Bivsa je otisla tamo da studira i skroz fino prosla sa narodom u domu. Skroz su se fino druzili, i cak im je bio simpatican njen naglasak. Ja prilicno dugo na netu igram jedi academy i u klanu imam jednog hrvata i mi smo bas super .. ja njega pozdravljam sa 'bok' a on mene sa 'cao'.

Ja nisam imala tako srecnih iskustava sa njima...Tacnije nijednog! Imala sam par veoma neprijatnih situacija,ne preko neta.Zato sam postavila ovo.

Spirit
Admin

Back to top Go down

Post  stryker on Fri Aug 29, 2008 12:52 am

Mouse wrote:
LudiPingvin wrote:Treba da uzmes u obzir da je internet ipak pun u glavnom klinaze koji pojma nemaju i koji ce se opametiti, ako bog da. Moja iskustva sa hrvatima uopste nisu takva. Bivsa je otisla tamo da studira i skroz fino prosla sa narodom u domu. Skroz su se fino druzili, i cak im je bio simpatican njen naglasak. Ja prilicno dugo na netu igram jedi academy i u klanu imam jednog hrvata i mi smo bas super .. ja njega pozdravljam sa 'bok' a on mene sa 'cao'.

Ja nisam imala tako srecnih iskustava sa njima...Tacnije nijednog! Imala sam par veoma neprijatnih situacija,ne preko neta.Zato sam postavila ovo.

podrzavam te vecina je jako neprijatna

stryker

Number of posts : 31
: Veliko Orasje
Registration date : 2008-08-24

View user profile http://www.freewebs.com/lovackipsi

Back to top Go down

Post  Silence on Mon Sep 22, 2008 5:14 pm

I da nas mrze i da nas ne mrze, sta ja imam od toga... Oni samo gube tom mrznjom...
I zaista je primitivno mrzeti celu naciju. Ja ako mrzim mrzecu pojedinca zbog njegovih dela a ne sve okrivljavati za to...
Ne znam kako neko moze toliko forsirati proslost... Rat se zavrsio pre 12 godina a tolika mrznja i dalje postoji...
Umesto da se svi uce na tim greskama...

A najsmesnije mi je kad kad vidim neku decicu mojih godina kako prosipaju nacionalizam a i gotovo da se i nesecaju rata (kao sto se ja slabo secam). Zaista bolesno!

Bilo, proslo i neponovilo se...

Silence

Number of posts : 103
: Novi Sad
Registration date : 2008-09-22

View user profile

Back to top Go down

Post  YOle on Mon Sep 22, 2008 10:34 pm

Silence wrote:
A najsmesnije mi je kad kad vidim neku decicu mojih godina ....

Svidja mi se kako razmisljas Smile

A sto se tice mrznje izmedju hrvata i srba u potpunosti se slazem. Nema smisla generalizovati i mrzeti celu naciju zbog dela i reci pojedinca. Meni licno nijedan hrvat nista nije uradio/rekao, a i da jeste sigurno ne bih generalizovao i mrzeo sve hrvate zbog toga.

YOle

Number of posts : 262
: Trstenik
Registration date : 2008-08-29

View user profile

Back to top Go down

Post  Sponsored content Today at 9:13 pm

Sponsored content

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics