Spirit world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zasto nas hrvati mrze vise nego mi njih?

+2
LudiPingvin
Spirit
6 posters

Go down

Zasto nas hrvati mrze vise nego mi njih? Empty Zasto nas hrvati mrze vise nego mi njih?

Post  Spirit Thu Feb 21, 2008 4:18 am

Mislim da bi mi, s obzirom na sve šta se dogodilo, trebali da mrzimo Hrvate mnogo više nego oni nas. Pobili su stotine hiljada Srba u Jasenovcu, pobili i istjerali 300.000 Srba iz Krajine, klali nas kao piliće, a šta smo mi to njima toliko uradili? Ni približno ovome što su oni nama! A ipak, kad poredim naše i njihove forume, to je nebo i zemlja! Nedavno sam otišla na hrvatski forum čisto da vidim o čemu oni pišu. Ljudi, pa to je nevjerovatno šta pričaju o nama i koliko nas mrze, sve mi se skupilo u grlu kad sam videla koliko su zatrovani protiv nas! Odite na taj forum i samo pogledajte - užas! Šta to govori o njima, a šta o nama?

http://www.iskon.hr/
Spirit
Spirit
Admin

Number of posts : 552
Ëîêàöè¼à : Nis
Registration date : 2008-02-18

https://spiritworld.forumsc.net

Back to top Go down

Zasto nas hrvati mrze vise nego mi njih? Empty Re: Zasto nas hrvati mrze vise nego mi njih?

Post  LudiPingvin Thu Aug 28, 2008 12:07 am

Treba da uzmes u obzir da je internet ipak pun u glavnom klinaze koji pojma nemaju i koji ce se opametiti, ako bog da. Moja iskustva sa hrvatima uopste nisu takva. Bivsa je otisla tamo da studira i skroz fino prosla sa narodom u domu. Skroz su se fino druzili, i cak im je bio simpatican njen naglasak. Ja prilicno dugo na netu igram jedi academy i u klanu imam jednog hrvata i mi smo bas super .. ja njega pozdravljam sa 'bok' a on mene sa 'cao'.

Zar ne treba da banujes sebe sto si ovo uopste postavila? ^_^
LudiPingvin
LudiPingvin

Number of posts : 208
Age : 36
Registration date : 2008-08-27

Back to top Go down

Zasto nas hrvati mrze vise nego mi njih? Empty Re: Zasto nas hrvati mrze vise nego mi njih?

Post  Ensys (Igor) Thu Aug 28, 2008 3:26 pm

SPIRIT, TEBI TREBA MALO HRVATSKE LJUBAVI I VIDEČEŠ DA NIJE SVE CRNO-BELO. JA SAM POLU HRVAT I MOGU DA TI POMOGNEM. Very Happy VERUJ MI DA I ONI I MI OVDE IMAMO ISTI BROJ IDIOTA. ISTINA JE DA SU U PROŠLOSTI UBIJALI ALI, TREBA DA ČITAŠ ISTORIJU I VIDEČEŠ DA IM IPAK NISMO MNOGO OSTALI DUŽNI. JEDNO JE SIGURNO I VAŽNO-APSOLUTNI MIR MORA DA DOĐE NA BALKAN, MI MORAMO DA SE USPOKOJIMO I OKRENEMO FUTURIZMU I KOMODITETU. NAJSREĆNIJI ČOVEK JE ONAJ KOJI ŽIVI ŽIVOT. A MI GA BALKANCI BAŠ NE ŽIVIMO I ZATO NISMO MNOGO SREĆNI. MI SMO ŽRTVE SOPSTVENE NARAVI I ISTORIJE!
Ensys (Igor)
Ensys (Igor)

Number of posts : 143
Age : 48
Ëîêàöè¼à : Belgrade
Registration date : 2008-08-27

Back to top Go down

Zasto nas hrvati mrze vise nego mi njih? Empty Re: Zasto nas hrvati mrze vise nego mi njih?

Post  stryker Fri Aug 29, 2008 12:14 am

ipak nemozes govoriti kako je ovde samo jedna strana kriva
stryker
stryker

Number of posts : 31
Age : 39
Ëîêàöè¼à : Veliko Orasje
Registration date : 2008-08-24

http://www.freewebs.com/lovackipsi

Back to top Go down

Zasto nas hrvati mrze vise nego mi njih? Empty Re: Zasto nas hrvati mrze vise nego mi njih?

Post  Spirit Fri Aug 29, 2008 12:16 am

Ensys (Igor) wrote:SPIRIT, TEBI TREBA MALO HRVATSKE LJUBAVI I VIDEČEŠ DA NIJE SVE CRNO-BELO. JA SAM POLU HRVAT I MOGU DA TI POMOGNEM. Very Happy VERUJ MI DA I ONI I MI OVDE IMAMO ISTI BROJ IDIOTA. ISTINA JE DA SU U PROŠLOSTI UBIJALI ALI, TREBA DA ČITAŠ ISTORIJU I VIDEČEŠ DA IM IPAK NISMO MNOGO OSTALI DUŽNI. JEDNO JE SIGURNO I VAŽNO-APSOLUTNI MIR MORA DA DOĐE NA BALKAN, MI MORAMO DA SE USPOKOJIMO I OKRENEMO FUTURIZMU I KOMODITETU. NAJSREĆNIJI ČOVEK JE ONAJ KOJI ŽIVI ŽIVOT. A MI GA BALKANCI BAŠ NE ŽIVIMO I ZATO NISMO MNOGO SREĆNI. MI SMO ŽRTVE SOPSTVENE NARAVI I ISTORIJE!

Ti si cetvrt hrvat Very Happy A ovo oko "zrtve sopstvene naravi" se potpuno slazem sa tobom :3
Spirit
Spirit
Admin

Number of posts : 552
Ëîêàöè¼à : Nis
Registration date : 2008-02-18

https://spiritworld.forumsc.net

Back to top Go down

Zasto nas hrvati mrze vise nego mi njih? Empty Re: Zasto nas hrvati mrze vise nego mi njih?

Post  Spirit Fri Aug 29, 2008 12:19 am

LudiPingvin wrote:Treba da uzmes u obzir da je internet ipak pun u glavnom klinaze koji pojma nemaju i koji ce se opametiti, ako bog da. Moja iskustva sa hrvatima uopste nisu takva. Bivsa je otisla tamo da studira i skroz fino prosla sa narodom u domu. Skroz su se fino druzili, i cak im je bio simpatican njen naglasak. Ja prilicno dugo na netu igram jedi academy i u klanu imam jednog hrvata i mi smo bas super .. ja njega pozdravljam sa 'bok' a on mene sa 'cao'.

Zar ne treba da banujes sebe sto si ovo uopste postavila? ^_^

Ja nisam imala tako srecnih iskustava sa njima...Tacnije nijednog! Imala sam par veoma neprijatnih situacija,ne preko neta.Zato sam postavila ovo.
Spirit
Spirit
Admin

Number of posts : 552
Ëîêàöè¼à : Nis
Registration date : 2008-02-18

https://spiritworld.forumsc.net

Back to top Go down

Zasto nas hrvati mrze vise nego mi njih? Empty Re: Zasto nas hrvati mrze vise nego mi njih?

Post  stryker Fri Aug 29, 2008 12:52 am

Mouse wrote:
LudiPingvin wrote:Treba da uzmes u obzir da je internet ipak pun u glavnom klinaze koji pojma nemaju i koji ce se opametiti, ako bog da. Moja iskustva sa hrvatima uopste nisu takva. Bivsa je otisla tamo da studira i skroz fino prosla sa narodom u domu. Skroz su se fino druzili, i cak im je bio simpatican njen naglasak. Ja prilicno dugo na netu igram jedi academy i u klanu imam jednog hrvata i mi smo bas super .. ja njega pozdravljam sa 'bok' a on mene sa 'cao'.

Zar ne treba da banujes sebe sto si ovo uopste postavila? ^_^

Ja nisam imala tako srecnih iskustava sa njima...Tacnije nijednog! Imala sam par veoma neprijatnih situacija,ne preko neta.Zato sam postavila ovo.

podrzavam te vecina je jako neprijatna
stryker
stryker

Number of posts : 31
Age : 39
Ëîêàöè¼à : Veliko Orasje
Registration date : 2008-08-24

http://www.freewebs.com/lovackipsi

Back to top Go down

Zasto nas hrvati mrze vise nego mi njih? Empty Re: Zasto nas hrvati mrze vise nego mi njih?

Post  Silence Mon Sep 22, 2008 5:14 pm

I da nas mrze i da nas ne mrze, sta ja imam od toga... Oni samo gube tom mrznjom...
I zaista je primitivno mrzeti celu naciju. Ja ako mrzim mrzecu pojedinca zbog njegovih dela a ne sve okrivljavati za to...
Ne znam kako neko moze toliko forsirati proslost... Rat se zavrsio pre 12 godina a tolika mrznja i dalje postoji...
Umesto da se svi uce na tim greskama...

A najsmesnije mi je kad kad vidim neku decicu mojih godina kako prosipaju nacionalizam a i gotovo da se i nesecaju rata (kao sto se ja slabo secam). Zaista bolesno!

Bilo, proslo i neponovilo se...
Silence
Silence

Number of posts : 103
Age : 36
Ëîêàöè¼à : Novi Sad
Registration date : 2008-09-22

Back to top Go down

Zasto nas hrvati mrze vise nego mi njih? Empty Re: Zasto nas hrvati mrze vise nego mi njih?

Post  YOle Mon Sep 22, 2008 10:34 pm

Silence wrote:
A najsmesnije mi je kad kad vidim neku decicu mojih godina ....

Svidja mi se kako razmisljas Smile

A sto se tice mrznje izmedju hrvata i srba u potpunosti se slazem. Nema smisla generalizovati i mrzeti celu naciju zbog dela i reci pojedinca. Meni licno nijedan hrvat nista nije uradio/rekao, a i da jeste sigurno ne bih generalizovao i mrzeo sve hrvate zbog toga.
YOle
YOle

Number of posts : 262
Age : 37
Ëîêàöè¼à : Trstenik
Registration date : 2008-08-29

Back to top Go down

Zasto nas hrvati mrze vise nego mi njih? Empty Re: Zasto nas hrvati mrze vise nego mi njih?

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum