Spirit world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vazno Saopstenje!

3 posters

Go down

Vazno Saopstenje! Empty Vazno Saopstenje!

Post  YOle Mon Sep 29, 2008 6:35 pm

ZA SVE MOMKE KOJI IZLAZE PO KLUBOVIMA I BAROVIMA

Muskarci! Ubuduce budite oprezniji kada dobijete ponudu za pice od osobe zenskog pola! Sve dobre devojke, takodje prenesite ovu poruku svojim prijateljima! Na ulici se pojavila nova droga u tecnom obliku. Ovu drogu koriste zenski seksualni grabljivci kako bi naterali svoje muske zrtve na seks sa njima. Ono sto stvarno sokira jeste da je ova droga dostupna skoro svuda! Na ulici nosi cudan naziv - "Pivo". Sve sto neka devojka treba da uradi je ste da kupi jedno ili dva "Piva" bilo kom momku i da mu ponudi divlji, bez obaveza, jednovecernji seks. Muskarci su potpuno bespomocni pred ovakvim beskrupuloznima napadima!
YOle
YOle

Number of posts : 262
Age : 37
Ëîêàöè¼à : Trstenik
Registration date : 2008-08-29

Back to top Go down

Vazno Saopstenje! Empty RE:saopstenje

Post  Bobb Mon Sep 29, 2008 8:34 pm

Potpuno se slazem sa kolegom.Ovo nema veze sa njegovim stavovima.Mislim da bi ljudi trebali da zive u celibatu jer svako obnavljanje zivota je presipanje iz supljeg u prazno.Sve emocije su osetljive iluzije i sve one su u podsvesti pojedinca.Covek jos od detinjstva gleda parove kako se setaju i njegova podsvest govori ''oni su srecni mora da je ljubav lepa'' i jednostavno je memorisu kao ''ljubav=ultimativno lepo''.Iako nije svestan toga kada mu se tako nesto desi automatski se oseca ''lepo'' -- mislim nemojte da se uvredite ali munem darvina ''covek je socijalno bice'',munem Frojda ''seks je stadijum kada je covek najblizi bogu'' i ostale stvari vec cu da citiram Frederik Koplston-a ''Covek se uvek plasi nepoznatog.Otkrivanje nepoznatog ga ili ekstremno uplasi ili fascinira.Ljubav je upravo to sto je individui nepoznato dok je ne otkrije a onda se fascinira'' ili Stivija ''Zaljubiti se je nista drugo do stadijuma kada covek luci vecu kolicinu dopamina sa kombinacijom acetilholina i onda se oseca lepo=''high'' isti slucaj je i sa drogom.Ono sto izaziva takvo lucenje je strah u kombinaciji sa povecom kolicinom estrogena koje moraju da se obnove''.
Mislim da me niko nece shvati ali ono Dilligaf -- Do I Look Like I Give A Fuck! Peace!

P.S. i da nisam gay ako neko tako pomisli i jos nesto sta mislite zasto sam ovo stavio u odseku za Humor?
Bobb
Bobb

Number of posts : 141
Age : 35
Registration date : 2008-08-28

Back to top Go down

Vazno Saopstenje! Empty Re: Vazno Saopstenje!

Post  FuMoe Mon Sep 29, 2008 9:36 pm

Dragi ser Bobb'e, greska u vasoj logici je banalizovanje. Reci 'svako' je pogresno. Cisto pogresno. Vasa teorija se zasniva na cinjenici da je 'obnavljanje zivota presipanje iz supljeg u prazno', sto je, naravno netacno iz jednog objektivnog naucnog pogleda. Uzmite ovako, da nije doslo do 'obnavljanja zivota', vi ne biste bili danas tu da dodjete do tok sofistickog zakljucka. Prokreacija je esencijalni sistem napredka ugljen zasnovanog zivota, za razliku od teoretski moguceg sintetickog zivota koji ne bi stario i deterirao vremenom.

Po drugoj tezi, banalizujete da da svi ljudi uzimaju koncept 'ljubavi' zdravo za gotovo i definisu je, ukratko, magijom. To je, takodje, teoretski netacno, uzimajuci da itekako postoje osobe (medju njima i ja) koje same dolaze do razlicitih ali mnogo logicnijih definicija 'ljubavi', iako naravno, skeptika uvek ima. Ukratko, ljubav kao definicija je ono sto mi napravimo od nje, i subjektivno je kao i vecina razlicitih aspekata.

A sto se tice gospodin YOle'tovog post'a,

Moram da se slozim da je to jedna vrlo praktikovana stvar danasnjice, ali ne zelimo da padamo tako nisko i praktikujemo takve manevre medju osobama suprotnog pola, zar ne?
FuMoe
FuMoe

Number of posts : 121
Registration date : 2008-08-29

Back to top Go down

Vazno Saopstenje! Empty RE:vazno

Post  Bobb Mon Sep 29, 2008 10:50 pm

To je tacno frendu.Vidis kako me ti razumes Very Happy sada ce se ovi zbune jos vise ali se slazem sa tvojim stavom.Naime ovo sto sam gore napisao je pogresno interpretirao od svih koji budu procitali osim svih koji se ne budu slozili sa istim stavom.Znaci pogresno.
Off:Uh covece prevazilazim sebe i najgore od svega i feel good bounce
Bobb
Bobb

Number of posts : 141
Age : 35
Registration date : 2008-08-28

Back to top Go down

Vazno Saopstenje! Empty Re: Vazno Saopstenje!

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum