Spirit world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Priznavanje Kosova od strane Crne Gore i Makedonije

4 posters

Go down

Priznavanje Kosova od strane Crne Gore i Makedonije Empty Priznavanje Kosova od strane Crne Gore i Makedonije

Post  Silence Sun Oct 12, 2008 3:17 pm

Po meni bas neocekivano... Ocekivala bih od svih drugih zemalja ali od njih ne... Suspect
Vasi utisci?
Zasto se svi ulizuju zemlji koja vec polako pocinje da propada?!
A i zasto vise niko nema petlju da kaze sta misli?
Ako su njihovi politicari priznali Kosovo, zasto narod ne izadje na ulice i ne kaze sta misli o tom pitanju...
Silence
Silence

Number of posts : 103
Age : 36
Ëîêàöè¼à : Novi Sad
Registration date : 2008-09-22

Back to top Go down

Priznavanje Kosova od strane Crne Gore i Makedonije Empty Re: Priznavanje Kosova od strane Crne Gore i Makedonije

Post  uki Tue Oct 14, 2008 2:13 pm

neocekivano nego sta Crna gora treba da se buni
Smile
uki
uki

Number of posts : 61
Registration date : 2008-09-19

Back to top Go down

Priznavanje Kosova od strane Crne Gore i Makedonije Empty Re: Priznavanje Kosova od strane Crne Gore i Makedonije

Post  Spirit Tue Oct 14, 2008 10:04 pm

Mene je najvise zacudio gest Crne Gore! Oni su dan ranije glasali i podrzali Srbiju,a sutra priznaju nezavisnosr kosova! A makedonija...oni su mi uvek izgledali kao narod koj ide de ga vetar dune....
Spirit
Spirit
Admin

Number of posts : 552
Ëîêàöè¼à : Nis
Registration date : 2008-02-18

https://spiritworld.forumsc.net

Back to top Go down

Priznavanje Kosova od strane Crne Gore i Makedonije Empty Re: Priznavanje Kosova od strane Crne Gore i Makedonije

Post  w0rl0k Sat Oct 18, 2008 10:48 pm

Hmmm sto se tice makedonaca po meni to je ocekivano ali sam iznenadjen potezom Crne Gore i moj jedini utisak je "IZDAJA"
w0rl0k
w0rl0k

Number of posts : 86
Age : 37
Ëîêàöè¼à : Seliste
Registration date : 2008-08-30

Back to top Go down

Priznavanje Kosova od strane Crne Gore i Makedonije Empty Re: Priznavanje Kosova od strane Crne Gore i Makedonije

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum