Spirit world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljubav ili navika?

3 posters

Go down

Ljubav ili navika? Empty Ljubav ili navika?

Post  Spirit Sat Feb 23, 2008 10:27 pm

da li vam se desila ovakva scena(citati iz sledeceg)?I sta mislite o tome?
Da,da dugo smo zajedno.Volim ga.....hm...da mislim da ga volim...Na pocetku smo bili tako srecni sad se vidjamo svaki dan.Ne mogu bez njega,nedostaje mi kada pogledam telefon a nemam poruku od njega ili propusten poziv.Nedostaje mi kada znam da nemisli na mene,ali cesto uhvatim sebe kako i ja zapravo nikad ne mislim na njega.Gledam momke po ulicama,smejem se,i pricam kako izgledaju sa drugaricom.Pitam se da li bi mi sa njim bilo lepse.Tek kad dodjem kuci i vidim da nema poruke ja se setim da i ja imam decka koj ne misli na mene....Ma i on verovatno gleda devojke po ulicama,kao ja momke....a mozda vec ima i drugu.Ma nije me briga.(sedam na krevet i okrecem telefon momka koga sam preneki dan upoznala)Divno mi je dok pricam sa njim.Opet pogledam na telefon da evo upravo me zove"Da,halo?Zdravo(i blagi osmeh,sa druge strane se cuje"izadji ispred kapije")".Ne preterano uzurbano izlazim da se vidimo."hajde kod mene?" on:"joj ne mogu zurim,samo sam svratio da se vidimo" blagi poljubac"treba da idem do druga"(laze,svaki dan ide kod njega)"nedostajala si mi" "i ti si meni"Zagrljaj,poljubac za rastanak."Vidimo se sutra!Cao!"Sedam na krevet.Da bas mi je nedostajao ceo dan ali mi vise nije onako lepo kao na pocetku kada smo bili srecni.
Spirit
Spirit
Admin

Number of posts : 552
Ëîêàöè¼à : Nis
Registration date : 2008-02-18

https://spiritworld.forumsc.net

Back to top Go down

Ljubav ili navika? Empty Re:ljubav

Post  Bobb Wed Sep 17, 2008 4:19 pm

Hmm...Podseca me na neki film,cini mi se 10 things i hate about you ili something about merry...tako nesto.Stvar je u tome da je zaljubljenost vremenom prosla i pocele su maske da se skidaju sto je i normalno--leptirici prestali da lete sada je pitanje da li da ih pustimo da slete ili da odlete--stvar izbora srce prestalo da razmislja i zamenjuje ga um sto dovodi do skidanja ruzicastih naocara i gledanja partnera drugim ocima.To ne mora da znaci da je strast nestala vec mozda pritajila sada ostaje samo na partnerima da li ce da je ponovo ozive ili...odoh na klopu study
Bobb
Bobb

Number of posts : 141
Age : 35
Registration date : 2008-08-28

Back to top Go down

Ljubav ili navika? Empty Re: Ljubav ili navika?

Post  Blade81 Sat Sep 27, 2008 7:08 pm

Navika...to je tako zeznuta stvar,mislis da volis osobu sa kojom si dugo ali onda uvidis da to nije ono sa pocetka,da je postala samo navika,a ljubav....bila je nekad i bilo je lepo ....
Blade81
Blade81

Number of posts : 4
Registration date : 2008-09-26

Back to top Go down

Ljubav ili navika? Empty Re: Ljubav ili navika?

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum