Spirit world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Image manipulation program's

+2
Armaggedon89
FuMoe
6 posters

Go down

Image manipulation program's Empty Image manipulation program's

Post  FuMoe Sat Sep 27, 2008 9:03 pm

Koje programe za manipulaciju slika koristite?

-Photoshop CS2- Stvarno nema sta da se kaze. Za ovaj program treba vremena da se nauci kako se koristi, a moze da se koristi za skoro bilo sta. Sa druge strane, jede resurse kao konj i iritira do zla boga kada naidjete na bas ONAJ image extension koji niste promenili da ne otvara u photoshop'u.

-Paint.NET- Paint, samo dobar. Lak i ne jede resurse zbog cega ga mnogo vise praktikujem od PS'a kada treba nesto prosto da se uradi. Ipak lack'uje u vatrenoj moci i stvarno nervira kada od kruga napravi sestougaonik.

-Corel Painter- program koji praktikujem kada treba da se crta. I predlazem ga bilo kome ko ima para/moze da piratuje, osrednje zahtevan i praktican po pitanju interfejs'a, zajedno sa dosta preset brush'eva za koje bi PS ubio. E da, pri svakom pokretanju vas oraspolozi neki novi crtez koji je ponajcesce vise nego dobar.
FuMoe
FuMoe

Number of posts : 121
Registration date : 2008-08-29

Back to top Go down

Image manipulation program's Empty Re: Image manipulation program's

Post  Armaggedon89 Fri Oct 03, 2008 2:50 am

FuMoe wrote:-Photoshop CS2- Stvarno nema sta da se kaze. Za ovaj program treba vremena da se nauci kako se koristi, a moze da se koristi za skoro bilo sta. Sa druge strane, jede resurse kao konj i iritira do zla boga kada naidjete na bas ONAJ image extension koji niste promenili da ne otvara u photoshop'u.

slazem se, ali Photoshop CS3 extended Professional (ako imate kinte) je mnogo bolji. Zahtevniji jeste, ali manje koci pc, i manje bugova ima... plus,ima dodatnih stvarcica za ekspozituru i contrast (na primer) i jos nekih korisnih alatki... pa ako imate vremena, skinite... ili me otkacite od chiviluka da vam dam disk... ali onda imate pirated edition =) salim se... mislim, mnogo je bolji prog kad je registrovan normalno... ovako sa crackom je dobar, ali update necete moci da radite... hvala na poverenju Smile
Armaggedon89
Armaggedon89

Number of posts : 15
Age : 35
Ëîêàöè¼à : Nish bre
Registration date : 2008-10-03

http://www.tagged.com/stoske89

Back to top Go down

Image manipulation program's Empty Re: Image manipulation program's

Post  LudiPingvin Fri Oct 03, 2008 11:58 am

Armaggedon89 wrote:i jos nekih korisnih alatki...
Ovo vidim u svakom topiku koji se tice novog photoshop proizvoda. Tako vec godinama. Kladim se da do sada ima i alatku za cupanje latica sa novozelandskih detelina
LudiPingvin
LudiPingvin

Number of posts : 208
Age : 36
Registration date : 2008-08-27

Back to top Go down

Image manipulation program's Empty Re: Image manipulation program's

Post  Spirit Fri Oct 03, 2008 12:40 pm

Ja od kad reinstalirah winwods(ne svojom voljom) nemam ni 1 program...sem narvno paint-a. Armaggedone mogo bi da mi das taj disk koj pominjes Very Happy Ali al me samo obavesti znam dal cu i na njega morati da cekam 3 godine Very Happy:D:D:D:D:D
Spirit
Spirit
Admin

Number of posts : 552
Ëîêàöè¼à : Nis
Registration date : 2008-02-18

https://spiritworld.forumsc.net

Back to top Go down

Image manipulation program's Empty Re: Image manipulation program's

Post  YOle Fri Oct 03, 2008 2:18 pm

LudiPingvin wrote:
Armaggedon89 wrote:i jos nekih korisnih alatki...
Ovo vidim u svakom topiku koji se tice novog photoshop proizvoda. Tako vec godinama. Kladim se da do sada ima i alatku za cupanje latica sa novozelandskih detelina

A sta mislis, zbog cega se Photoshop prodaje? Moras im skinuti kapu, svaka nova verzija ima dovoljno kvalitetnih alata da se isplati prelaziti na nju i davati novac.
YOle
YOle

Number of posts : 262
Age : 37
Ëîêàöè¼à : Trstenik
Registration date : 2008-08-29

Back to top Go down

Image manipulation program's Empty Re: Image manipulation program's

Post  Ensys (Igor) Fri Oct 03, 2008 3:18 pm

Corel Paint Shop Pro Photo X2 sa aktivacijom. Odlican je i Photoshop.

Krekovane programe ne koristim. Nisu kompletni. A serial number mogu da pronadjem za 80% kompjuterskih programa.
Ensys (Igor)
Ensys (Igor)

Number of posts : 143
Age : 48
Ëîêàöè¼à : Belgrade
Registration date : 2008-08-27

Back to top Go down

Image manipulation program's Empty Re: Image manipulation program's

Post  Armaggedon89 Sat Oct 04, 2008 12:12 am

Ensys (Igor) wrote:Krekovane programe ne koristim. Nisu kompletni. A serial number mogu da pronadjem za 80% kompjuterskih programa.

word!
tako je Smile))

btw, spirit, pa za disk ces da se strpis malko, kad budem imao vremena... obicno sam samo uvece i nocu kuci, zbog posla... tako da... ali dacu ti, ne brini, moram da dodjem do devetke po svedocanstvo iz prve, onaj kreten od moje bivse razredne ga izgubio... :/
Armaggedon89
Armaggedon89

Number of posts : 15
Age : 35
Ëîêàöè¼à : Nish bre
Registration date : 2008-10-03

http://www.tagged.com/stoske89

Back to top Go down

Image manipulation program's Empty Re: Image manipulation program's

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum